Nabídka projekční činnosti
 
  Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace včetně projednání s úřady, zajištění územního rozhodnutí a stavebního povolení pro stavby:
  • telekomunikačních sítí a jejich přeložek včetně optických kabelů
  • optických sítí - FTTx a dalších. Kromě projekce provádíme navíc svařování vláken, nastavování systému, měření a vypracování měřících protokolů. Zajistíme zafukování optických kabelů do HDPE trubek.
  • všech slaboproudých rozvodů: počítačové sítě, strukturované kabeláže, EZS, EPS, kamerové systémy CCTV, STA, ozvučovací systémy, evakuační rozhlas, systémy jednotného času, přístupové a docházkové systémy
  • televizních kabelových rozvodů - pro stávající kabelové televizní rozvody navrhneme řešení pro nasazení kabelových modemů včetně dodávky technologie, které umožní nabízet účastníkům např. připojení na Internet, propojení jejich lokálních počítačových sítí přes TKR, telefonování přes TKR a další.
Projektová dokumentace je zpracovávána elektronicky podle zavedených standardů s výstupem na velkoformátový barevný plotr. Zajišťujeme digitální mapové podklady a geodetická zaměření skutečných stavů staveb.